SILA ŞAHİN FOTO GALERİ – Sıla Şahin Türk Güzellik fotoğraf neden görüyorum. Sila Sahin Ayla Özgül سيلا شاهين musulmana care a pozat în Playboy, ameninţată cu moartea …


Türk Kızı Sıla Şahin Playboy’a Soyundu!!! – Galeri

Alman Bild gazetesinin, internet sitesinde yer alan haberde, Playboy’un son sayısına ilk kez bir Türk kızının kapak olduğu duyuruldu.

“Playboy’da ilk kez yer alan Türk benim” başlıklı haberinde Bild, Alman özel televizyonu RTL’de oynayan Gute zeiten, schlechte zeiten (iyi zamanlar, Kötü zamanlar), adlı dizinin başrol oyuncusu olan 25 yaşındaki Sıla Şahin’in, Playboy’da yer almasını cesaretli bir girişim olarak yorumladı.

Bild’in, kendinize çok güveniyorsunuz yorumuna Şıla Şahin’in, “Ben kendimi özgür hissediyorum. İşimde başarılıyım ve paramı da kazanıyorum. Birşeye bağımlı değilim” dediği belirtildi.”Ailen ve çevren bu fotoğraflara nasıl bakıyor?” şeklindeki soruya Şahin, ailem henüz bilmiyor. Ailemle birbirimizi seviyoruz. Belki bir süre benimle konuşmazlar ama amcalar, teyzeler ya da komşuların ne diyeceği, beni hiç ilgilendirmiyor” cevabını verdi.

Bild’in “Dergide fotoğlarını ilk gördüğünde ne hissettin” sorusuna da Sıla Şahin, “Ben kendimi tam bir kadın olarak gördüm. İlk defadan daha güzeldi” şeklinde yanıtladı.

Despre Ovidiu
Mintea nu este un vas care trebuie umplut, ci un foc care trebuie aprins. (Plutarh)

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

w

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: